DYLAN80 Live in Krabbendam!

FOTOGRAFIE JESSICA HEETEBRIJ

Als hommage aan legendarische singer/songwriter Bob Dylan, tourt DYLAN80 al enige tijd door het land. Op vrijdag 10 november doen zij Krabbendam aan.

Naast onbekende liedjes uit zijn beginperiode als troubadour worden natuurlijk ook bekende songs als ‘All along the watchtower’, ‘Forever Young’ en ‘Like a Rolling Stone’ gespeeld.

De leden van deze groep speelden o.a. met Rob Hoeke, Wende Snijders, de Wereldband, Jeroen Zijlstra en vele anderen.

Met een basis van basgitaar, piano, drums, veel zang en gitaren, mondharmonica, dwarsfluit, saxofoon en daarbij een keur aan andere exotische instrumenten is het een programma om naar uit te kijken. In de schuurkerk van Krabbendam ben je altijd dicht bij de muziek!

Robbert Smit (gitaar, zang)
Willem Schoone (gitaar, basgitaar, mondharmonica, zang)
Victor Posch (piano, sax, dwarsfluit, zang)
Nout Ingenhousz (drums, zang)

Locatie: ‘t Trefpunt, Kerkpad 15, Krabbendam
Aanvang: vrijdag 10 november 20.00 uur
Kosten € 15,00 per persoon 

RESERVEER NU UW KAARTEN

DYLAN80 Live in Krabbendam!

Tickets

€15,00

Registratiegegevens

Booking Summary

1
x Standaardticket
€15,00
Totaal
€15,00